Sütüm kesildi yeniden gelir mi ?

Şikayet
Soru

Sütüm kesildi. Sütü kesilip daha sonra tekrar gelen var mı arkadaşlar ?

Çözülmemiş
0 Yenidoğan 4 yıl önce 3 Cevap 4284 İzlenme

Cevaplar (3)

 1. Engellendi
  20/03/2017

  Canım Allah yardımcın olsun, sebat edip üzerine düşenleri yaparsan kısa sürede gelir sütün inşaAllah. Benim de sütüm az, sürekli sürekli emziriyorum saatlerce bebeğim göğsümde, inşaAllah tez zamanda gelir de mamadan kurtuluruz. Rabbim tüm bebekli annelere bol bol sütler versin.

 2. Engellendi
  20/03/2017

  benimde 1,5 aylık emmeyi bıraktı. Pompayla sağdıkça süt gitti ama benim moralim çok bozuktu. Moral çok önemli. Bir daha geri gelmedi :( Ama şimdi keşke biraz daha mücadele etseymişim diyorum.

  Boza süt arttırır bir dene bir bakmışsın gelmiş inşallah...

 3. Engellendi
  20/03/2017

  sana bağlı stres sıkıntı yapma, kendini sütüm var diye telkin et aynı gün içinde bile gelir benim 2. günde geldi ama asla mama vermedim damla damlada olsa hep memeyi verdim aç kaldı ama mamaya alıştırmadım. eğer meme tutmuyor biberonla veriyorsan sağmada dahada çok sütün gelir çünkü elektrikli pompa daha sıkı çekiyor ve süt kanallarını açıyor.o yüzden sık sık emzirmek ve sağmak sütü çoğaltır. bak ben gece gündüz uğraştım mememi tutmuyordu. şimdi hem mememi hemde biberonu alıyor oğlum. sende mutlaka memeni vermeyi dene her seferinde.bu arada sütün 2 güne gelmezse bira mayasını al mutlaka kullan. sütünü hemen getirir ve çoğaltır. buradan önerdim bi kaç kişiye valla dua üstüne dua aldım haberin olsun...

Puan Topla Hediye Kazan

ödül banner
DETAYLAR

Soruyu Yanıtlayın

giriş yapınız
Soruya yanıt yazabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Üyelik ile giriş yap Facebook ile kolay giriş yap Kayıt ol

admin Hakkında
Engellendi

Kullanıcı hakkında bilgi eklenmemiş!

 Önceki Soru

Sonraki Soru